Autoalarm CA-1803 BT
GSM/GPS autoalarm CA-1803 BT Athos - autoalarm má shodné vlastnosti jako model CA-1802, je však navíc vybaven modulem GPS. Ten umožňuje přesné sledování pohybu vozidla prostřednictvím satelitního systému.
Autoalarm CA-1802

GSM autoalarm CA-1802 Athos - kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a GSM komunikaci s vozidlem. Autoalarm je možné ovládat ovladači Jablotron nebo k jeho ovládání využít původního dálkového ovládání automobilu.

BL-MCB Bootloader programátor
Programátor BL-MCB je určen k programování nového SW, případně zjištění aktuální verze SW CAN BUS modulů MCB-01. Programování se provádí prostřednictvím rozhraní USB.
GSM autoalarmy - Průvodce  GSMLinkem  (formát PPT)
GSMLink je internetová aplikace na stránce www.gsmlink.cz. Umožňuje vzdálený přístup do GSM výrobků Jablotronu. Uživatelé nebo i montážní technici (pokud mají povolen přístup) tak mohou komunikovat s vozidly, případně objekty, kdykoliv jsou v dosahu sítě GSM. GSMLink umožňuje uživatelům náhled na aktuální stav, nastavení, historii událostí nebo poloh. Montážní technik může nastavovat parametry výrobků dle přání zákazníka bez nutnosti návštěvy servisního střediska.

Příslušenství ATHOS

CAN BUS MCB-01 modul
Modul je určen k připojení na datové rozhraní CAN-BUS v motorových vozidlech s palubním napětím 12V a ukostřeným mínus pólem. Modul převádí digitální informace na analogové, za účelem propojení se vstupy autoalarmů Athos, Akcent a dalších.
AN-09 GSM/GPS anténa
Kombinovaná GSM/GPS anténa určená pro instalaci na střechu a především do instalací, kde nelze použít klasickou GPS anténu například kvůli úhlu předního skla (nákladní a užitkové vozy).
BB-02 záložní zdroj
záložní lithiový článek pro zálohování komunikace autoalarmu CA-180x v době odpojení hlavního akumulátoru vozu. Kapacita 400 mAh.
JA-85P bezdrátový PIR detektor pohybu osob

Tento detektor je miniaturní stropní PIR senzor vhodný k ochraně malých místností nebo interiéru auta. Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům.

JA-85B bezdrátový detektor rozbití skla

Tento detektor rozezná rozbití okna do vzdálenosti 9m. Duální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Lze též instalovat do auta. Použitelný jako bezdrátový detektor autoalarmu řady CA-18xx.

HF-03 handsfree sada
Sada handsfree pro rozšíření funkcí autoalarmu CA-180x