AS-1 akustický signalizátor couvání

Signalizátor slouží k signalizaci zařazení zpětného chodu osobních i nákladních automobilů. Je vyroben z plastového výlisku, ve kterém jsou osazeny elektronické součásti signalizátoru a zvukové zařízení. Signalizátor je vodě odolný.

SA-530 magnetodynamická siréna
Magnetodynamická siréna, oblé tvary pro snadnou montáž do motorovéhoo prostoru, rozměry 56x74x74 mm, akustický výkon 117 dB, odběr 1,2 A
SA-532B zálohovaná siréna
Siréna SA-532B je vybavena vlastním zdrojem, který je schopen zajistit její funkci i pri odpojení baterie vozu. Siréna má zámkouvou hlavici pro servisní odstavení (výměna akumulátoru). Vyniká malými rozměry.
SA-103 piezoelektrická siréna
Velmi malá piezoelektrická siréna určená pro vnitřní prostor automobilů, kde vytváří nepříjemnou zvukovou bariéru, která účinně pachateli stěžuje činnost ve vozidle. Lze ji použít jako doplněk venkovní sirény umístěné v motorovém prostoru.
SA-105 piezoelektrická siréna

Velmi výkonná piezoelektrická siréna, kterou lze použít do vnitřního prostoru, kde vytváří nesnesitelnou hlukovou bariéru, i do motorového prostoru vozu. V motorovém prostoru se vyvarujte umístění, kde je stříkající voda.

SA-606-24V magnetodynamická jednotónová siréna
Magnetodynamická jednotónová siréna určená k instalaci do vozidel s 24 V palubní sítí.