Mini Alarm

    Chci Vám nabídnout tuto speciální sadu, která najde uplatnění všude tam ( může se jednat o garáž na sídlišti ), kde nepotřebujete všechny funkce a uživatelský komfort, který nabízí zabezpečovací systém OASiS, ale je kladen důraz na nízkou cenu.

    Nejjednodušším a nejrychlejším prvkem ochrany majetku je pořízení jednoduchého alarmu nebo-li minialarmu. Takového bezpečnostní zařízení dokáže reagovat na neoprávněné vniknutí do hlídaných prostor. Nabízí jednoduchou montáž a obsluhu. Účinné je zejména na různé zlodějíčky a lapky, kteří okamžitě po aktivaci minialarmu utečou. Nejvhodnější jsou k hlídání majetku nižší hodnoty v obytných zónách, kde mohou upozornit na páchání trestného činu. Nejsou vhodné pro zabezpečení majetku vyšší hodnoty a pro hlídání domů a kanceláří. Lze je však s výhodou použít v kombinaci s klasickými zabezpečovacími systémy.

 

Má tyto vlastnosti:
 • Komunikuje prostřednictvím GSM sítě pomoci SMS a voláním
 • Je napájený ze zálohovaného zdroje
 • Po rozšíření o rádiový modul může být ovládán klíčenkami a komunikovat s bezdrátovými detektory ( pohybové, požární, magnetické, akustické)
 • Je k němu možno připojit celou škálu drátových detektorů ( pohybové, požární, magnetické, akustické)

 

Výhody minialarmů:
 • Nízká cena
 • Jednoduchá montáž
 • Není nutná instalace rozvodů
 • Jednoduchá obsluha
 • Univerzální použití
Nevýhody minialarmů:
 • Nízká odolnost proti sabotážím
 • Menší možnost rozšiření

 

Orientační cena:           od 7 000 Kč s DPH 

 

Komponenty

 

GD-04 DAVID přenos do sítě GSM

GD-04 DAVID přenos do sítě GSM

GD-04 DAVID je univerzální GSM ovládač a hlásič. Poskytuje 2 výstupní silová relé a 4 vstupní svorky. Zařízení lze pohodlně nastavovat pomocí webové nastavovací stránky.

 

JS-20 LARGO - PIR detektor pohybu osob

PIR snímač pohybu osob JS-20 je určen k prostorové ochraně objektů. Zpracovává signál metodou násobné analýzy signálu. Pro snadnější zapojování rozvodů je výrobek vybaven párem volně použitelných svorek.

 

SD-280 Detektor požáru

Výrobek slouží k detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo obchodních budov. Není určen k instalaci do průmyslového prostředí. Pro lokální varování má zabudovanou varovnou sirénu a červenou signálku.

 

SA-204 povrchový kovový pro průmyslové
aplikace i kovové dveře
Povrchový kovový pro průmyslové aplikace i kovové dveře, drátový vývod, 49x17x9 mm, pracovní vzdálenost max. 40mm
 
Interiérové sirény

Vysokovýkonové sirény s piezoelektrickou nebo magnetodynamickou membránou se používají jako akustická zařízení v interiéru ale i exteriéru hlídaného objektu.

 
BP-12 zálohovaný zdroj

Zálohovaný zdroj BP-12 slouží pro napájení libovolného zařízení zálohovaným stejnosměrným napětím 12V.
Sadu tvoří plastová krabička zdroje, zálohovací akumulátor, modul elektroniky, napájecí adaptér a instalační materiál.