Monitorování vozidel

U-07 Tracer (EASY) - logistická jednotka

Online GPS lokátor CU-07 Tracer (EASY) - pro sledování pohybu vozidel a předmětů v atraktivních GOOGLE MAPs. Dispečerské funkce samozřejmostí, včetně knihy jízd.

Výhody CU-07 Tracer - minimální velikost, možné dočasné zapojení i do autozapalovače a snadná přenositelnost díky integrovanému řešení bez přídavných antén.

Jednotka CU-07 Tracer  je určena pro samou podstatu služby, tedy sledování pohybu vozidla. Jednotka obsahuje vše v jednom pouzdře a instalace je tak velmi snadná. Připojuje se pouze na trvalé napětí 12 - 24V. Jednotka je vybavena akcelerometrem, který ve spojení s měnící se polohou GPS zajistí odesílání dat pouze v době, kdy se vozidlo pohybuje. Je citlivý na otřesy nebo pohyb nad 3km/h. Použití je tak vhodné také například i do stavebních nebo zemědělských strojů, kde může být zaznamenán pohyb i na podvalníku apod. Jednotka má kompaktní rozměry 160 x 42 x 19 mm a poměrně odolný obal. Vzhledem ke klidovému odběru do 15mA je vhodná i pro instalace do menších mechanizací. Snadná instalace znamená i snadnou demontáž, zákazník tedy není nucen jednotku ve vozidle např. při prodeji nechávat.


Více informací na stránkách Jablotronu